Jak rozwijać biznes jako zabiegana mama?

3 kroki do zwiększenia przychodów
w biznesie

Zakładając swój biznes, chciałaś więcej wolności, mieć elastyczne godziny pracy, by być z dzieckiem jak najdłużej, móc obserwować jego rozwój i być przy nim zawsze, gdy Cię potrzebuje np. podczas chorowania. Jesteś zmęczona, sfrustrowana i przytłoczona przez tych wszystkich guru w internecie, których rady wychodzą Ci już bokiem (a miały przecież rozwinąć Twój biznes!).

Dzięki temu nagraniu masterclass poznasz 3 kroki, które są fundamentalne, by przestać się frustrować i zacząć zarabiać w swoim biznesie online.

Obejrzyj bezpłatnie nagranie już teraz!

Prowadzenie biznesu z domu z dziećmi w domu nie ma nic wspólnego z wyidealizowanymi obrazkami z Instagrama. Prawda jest taka, że to ciągła żonglerka lub nawet Matrix. Nie zawsze jest to łatwe, ale zawsze warto.

Zastanawiasz się, która strategia prowadzenia biznesu zadziała w Twoim przypadku?

Trzeba zadbać o 3 fundamentalne elementy, które sprawią, że zaczniesz więcej zarabiać z łatwością, lekkością i bez zastanawiania się “co teraz?”. Zastosować strategię, która będzie działała, nawet gdy dzieci się rozchorują. 

Zrozumienie podstawowych mechanizmów pomoże Ci rozwijać biznes stabilnie, gdy inni ciągle martwią się tym, jak zapłacą za ZUS.

W tym masterclass dzielę się z Tobą trzema sprawdzonymi przeze mnie krokami, które są bazą do tego, by skutecznie rozwijać biznes, będąc mamą. Skupiam się tutaj na tym, jak wiele możesz zrobić przy ograniczonych zasobach czasowych. Opowiadam na swoim przykładzie, co zmieniłam, jak usprawniłam swój biznes i jakie zmiany w moim myśleniu musiały nastąpić, by wyższe przychody były w moim zasięgu. Dodatkowo zapisując się na ten masterclass, otrzymasz ode mnie serię maili ze wskazówkami, jak się zorganizować i zaplanować rozwój swojego biznesu oraz jak znaleźć czas dla siebie, dla rodziny. 

Rozwijanie firmy z małym dzieckiem u boku bez siedzenia ciągle głową w pracy jest możliwe! Wystarczy wprowadzić kilka zmian.

Czas na działanie! Obejrzyj masterclass i zacznij realizować swoje marzenia biznesowe już dziś!

Dzięki temu masterclass:

  • Zrozumiesz, co może powstrzymywać Twój biznes od przejścia do większych zarobków.
  • Zidentyfikujesz działania, które Ci nie służą, dzięki czemu uwolnisz swój czas i zyskasz jasność, na czym warto się skupić, by rozwinąć biznes. 
  • Nauczysz się budować silną markę i przyciągać klientów, uwzględniając swoje ograniczone zasoby czasowe jako przedsiębiorcza mama.
  • Uwolnisz się od poczucia winy i wprowadzisz więcej harmonii w życiu, byś mogła z uśmiechem bawić się z dziećmi, znaleźć czas na randkę z mężem i rozwijać biznes. 

Sprawdź, czy ten masterclass jest dla Ciebie

Jesteś mamą, która prowadzi własny biznes i:

 

  • czujesz się zmęczona, sfrustrowana, zagubiona i przytłoczona przez tych wszystkich guru w internecie, których rady wychodzą Ci już bokiem? (A miały przecież pomagać w rozwoju biznesu!)
  • chcesz zarabiać więcej, ale masz wrażenie, że przez dzieci ciągle nie masz czasu i nie wiesz, co zrobić, by było inaczej.
  • chcesz być bardziej zorganizowana i pełna energii, aby móc poświęcić czas zarówno rodzinie, jak i biznesowi.
  • chcesz mieć jasność, na jakich zadaniach warto się skupić, które z nich rozwijają Twój biznes;
  • próbowałaś już wielu rzeczy, ale masz wrażenie, że nadal coś Cię blokuje, by pójść dalej.

Co mówią o mnie moje klientki?

Angelika Skweres

Jestem w momencie życia, w którym zarówno pomoc biznesowa jak i zrozumienie tego co w głowie oraz łączenie macierzyństwa z pracą jest mi potrzebne. Co dała mi masterclass Oli ? Dodała mi pozytywnej energii. Czuję cudowna energię i motywację do działania. Warsztat poprowadzony w sposób bardzo jasny i praktyczny. Nie ma tu miejsca na gadanie w kółko o tym samym, jest naprawdę ścisła wiedza, którą łatwo przełożyć w życie. Dlaczego przyszłam na współpracę z Olą ? Bo też jest mama. Wie jak różne sytuacje mogą wyniknąć prowadząc dom i biznes dlatego tak ważne jest współpracować z kimś kto ma świadomość tego i nadrzędzie jak czas organizować.
Poza tym piękny uśmiech i lekkość przez całe spotkanie to coś z czym czuję się komfortowo

Agata Gałązka

Skorzystałam ze współpracy z Olą, aby skonsultować moje wyzwania zawodowe i poznać Olę trochę lepiej. Te spotkania dodały mi motywacji do działania. Podjęłam kroki, by stworzyć własna stronę www i udzielać się na forach językowych. W spotkaniach z Olą podobały mi się stawiane przez nią pytania i podsumowanie wysyłane po spotkaniu. Z chęcią skorzystam w przyszłości z takich spotkań. Uważam, że rozmowa z innym człowiekiem, ekspertem, poszerza horyzonty, pozwala spojrzeć na swoją sprawę z innej perspektywy.

Małgorzata Cieślak

Jestem świeżo po wysłuchaniu masterclassa. Mega mnie zaskoczyłaś niektórymi historiami. Bardzo podobały mi się metody, które przytoczyłaś. Fajne też było to, co powiedziałaś o Matkach Polkach w kontekście biznesowym, że słabo w siebie wierzymy i same siebie podkopujemy. To były bardzo mądre rzeczy. Fajnie, że nie boisz się przyznawać do rzeczy, które Ci nie wyszły i że pokazujesz, jakie wnioski z tego możemy wyciągnąć dla siebie.

Marta Szagżdowicz

Zdecydowałam się na coaching z Olą, ponieważ czułam, że chcę coś zmienić w moim życiu zawodowym. Tak by to nie życie wybierało samo, ale jednak ja. Ola pomogła mi określić, jakie mam priorytety, pokazać, od czego zacząć, zachęcić do małych kroków. Rozmowy z nią dały mi poczucie, że warto. W ciągu dwóch miesięcy udało mi się odświeżyć stronę internetową, social media, kontakty z klientami. Ola była dla mnie świetnym motywatorem i wiem, że gdyby nie spotkania z nią, wiele pomysłów, które mam w głowie utknęłoby na etapie "mogłabym..." Głośne nazwanie moich problemów, czy lęków sprawia, że oswajam się z nimi. Ciągle są, ale coraz mniej straszne. Ola jest osobą sympatyczną, spokojną, potrafiącą słuchać. Wzbudziła moje zaufanie i podczas każdej rozmowy czułam się komfortowo. Plusem było również to, że zdecydowałam się na język niemiecki. Polecam!

Emilia Małysiak

Bardzo się cieszę, że mogłam pracować z Olą nad swoim celem. Dzięki jej wskazówkom zobaczyłam, że mój cel to tylko część tego, co chciałabym zmienić w swoim życiu w najbliższym czasie. Zadawane pytania i zadania do zrobienia uświadomiły mi, ile mam jeszcze do przepracowania z przekonaniami, samooceną i motywacją do działania. Czułam się ważna, wysłuchana. Ola nie traktowała moich problemów jako błahostka. Polecam każdemu, kto zastanawia się, w którym kierunku iść, jakie podjąć decyzje, by spełnić się w życiu, czy to zawodowym, czy rodzinnym.

Cześć, jestem Ola Jakubowska – Business Mindset Coach

Wspieram przedsiębiorcze mamy w planowaniu działań w swoim biznesie i życiu, by nie frustrowały się rosnącą listą zadań i brakiem czasu na pracę, dla rodziny, dla siebie. Dzięki współpracy ze mną mamy mają jasność, na których zadaniach warto się skupić, które z nich rozwijają biznes. Mamy zyskują więcej energii, czasu dla siebie i bardziej świadomie uczestniczą w codzienności swoich dzieci. 

W swojej pracy wykorzystuję doświadczenie, które zdobyłam pracując przez 6 lat w różnych międzynarodowych firmach na stanowiskach związanych z HR, zarządzaniem projektami, usprawnianiem pracy, coachowaniem współpracowników. 

Jako mama dwójki dzieci i przedsiębiorczyni z dziesięcioletnim doświadczeniem w prowadzeniu marki językowej Niemiecka Sofa, doskonale rozumiem wyzwania, jakie napotykasz na swojej drodze.

Gdy zostałam mamą, zauważyłam, że prowadzenie biznesu na dotychczasowych warunkach mi nie służy oraz prowadzi do wypalenia i poczucia frustracji, zagubienia, zwłaszcza gdy musisz zrównoważyć obowiązki domowe i opiekę nad dziećmi z rozwijaniem firmy.

To właśnie dlatego chcę Ci pomóc. Przez lata przeszłam drogę od momentu, gdy poczułam się wypalona i zagubiona w wirze obowiązków, do teraz, gdy prowadzę biznes na własnych warunkach, z większą energią i czasem na to, co dla mnie ważne. 

Professional_Coach_Logo
Life_Purpose_Coach_Logo
CoachWise Essentials Aleksandra Jakubowska

Obejrzyj nagranie masterclass już teraz i zacznij rozwijać firmę!

© Ola Jakubowska 2024 – Realizacja: websiteKreacje – Zdjęcia: archiwum prywatne