UWAGA: Zapisałaś się na bezpłatny masterclass. Link z nagraniem już powędrował na Twoją skrzynkę e-mail. Poniżej zobaczysz jednorazową ofertę, którą przygotowałam dla nowych klientek. Oferta będzie dla Ciebie dostępna tylko przez pół godziny.

Oferta ważna przez:

POSTAW NA SIEBIE

Odkryj myśli, które Cię ograniczają w życiu i biznesie

Nagranie warsztatu online

Czy chcesz…

 • wyrwać się z pędzącego kołowrotka codzienności i roli TYLKO mamy, żony, partnerki?
 • odkryć, co blokuje Cię przed prowadzeniem biznesu, który jest w zgodzie z Twoimi wartościami?
 • zrozumieć, jak działają myśli, które powtarzasz sobie ciągle jak mantrę i jak je wykorzystać, by Ci służyły?
 • stworzyć wizję biznesu, który da Ci satysfakcję i poczucie spełnienia?
 • przestać oglądać się na to, co powiedzą inni i zacząć działać z większą pewnością siebie, mówiąc o sobie dobrze?
 • poczuć radość, gdy masz chwilę dla siebie, a nie ciągłe wyrzuty sumienia, że przecież mogłabyś popracować?

Jako mama, żona, właścicielka własnego biznesu, a przede wszystkim kobieta, wiem doskonale, jak wygląda w praktyce łączenie tych wszystkich ról. Czas przecieka nam przez palce. Poza prowadzeniem własnej firmy jesteśmy zarzucane obowiązkami domowymi, bo przecież “ciągle siedzisz w domu i masz czas“.

Ten słynny “work-life-balance”, o którym tak szumnie opowiadają inne bizneswoman z internetu, u Ciebie w ogóle nie działa. Wręcz czujesz, że czas dla siebie, na rozwój biznesu jest ciągle wyszarpywany. A przecież chciałaś prowadzić własny biznes, by mieć więcej czasu dla siebie, dla rodziny, by wreszcie praca sprawiała Ci frajdę i dawała satysfakcję finansową.

Też tam byłam!

Czułam presję, gdy wszyscy inni wokół osiągali sukcesy w biznesie i pokazywali swoje idealne życie rodzinne, a ja po raz kolejny z chorym dzieckiem u boku dopracowywałam kolejną ofertę. Wieczorami padałam na twarz ze zmęczenia, a mimo to myślałam o tym, co jeszcze powinnam zrobić, żeby było idealnie. Miałam mnóstwo pomysłów, ale bałam się z nimi wychodzić “do ludzi”, bo wstydziłam się ich oceny, tego że mogą mnie skrytykować, że coś nie jest perfekcyjne.

Ola Jakubowska - Business Mindset Coach i biznesmama

Będąc w tym kołowrotku, goniłam do przodu, nie zwracając uwagi na siebie, na swoje potrzeby i na to, że przecież mogę coś zmienić, by żyło mi się lepiej.

Aż w końcu powiedziałam sobie: “stop!”.

Wróciłam do korzeni. Sprawdziłam, co jest dla mnie ważne, jak chciałabym, by wyglądało moje życie prywatne i zawodowe. Odkryłam w sobie przekonania, które blokowały mnie przed zmianami. A potem krok po kroku nad nimi pracowałam, by w końcu żyło mi się lepiej.

Chciałabym podzielić się z Tobą tym procesem i pomóc Ci przez niego przejść w czasie krótszym, niż zajeło to mnie.

Co dadzą Ci te warsztaty?

 • Odkryjesz, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu i biznesie. Stworzysz Twoją wizję idealnego życia i uwierzysz, że może się spełnić.
 • Dowiesz się, które myśli, przekonania Ci nie służą i Cię ograniczają. Zrozumiesz na głębszym poziomie, skąd się wzięły i dlaczego mają na Ciebie aż taki wpływ.
 • Otrzymasz konkretne narzędzia, aby tym razem zacząć działać w zgodzie ze sobą i nie wracać do ograniczających przekonań.
 • Przestaniesz wkładać energię i wysiłek w sprawy nieistotne i nieposuwające Cię do przodu. A dzięki temu, przestaniesz się tak często stresować.
 • Wzmocnisz pewność siebie w pracy i w sytuacjach prywatnych – łatwiej Ci będzie komunikować swoje potrzeby i granice.
 • Docenisz siebie za to, kim jesteś i co wnosisz (w swoje życie i życie innych ludzi).
 • Przestaniesz przejmować się tym, co myślą i mówią o Tobie inni, a w zamian będziesz myśleć i mówić o sobie dobrze.

Dla kogo są te warsztaty?

 • Dla początkujących lub aspirujących przedsiębiorczyń, które chcą się rozwijać w zgodzie ze swoimi wartościami, by mieć czas dla siebie i być częścią dorastania dzieci.
 • Dla kobiet, które próbowały już myśleć pozytywnie i kierowały się wskazówkami guru z internetów, ale mają wrażenie, że to nie działa.
 • Dla kobiet, które mają już dosyć tych wszystkich ograniczających myśli, które tkwią w ich głowach i chcą w końcu to zmienić.
 • Dla kobiet, które często porównują się do innych, z przekonaniem, że nie są tak dobre, czy bystre.
 • Dla kobiet, które nadmiernie analizują każde zdarzenie i bywają uzależnione od opinii innych.
 • Dla kobiet, które czują się winne, gdy odkładają choć jedno zadanie na później, a gdy już decydują się na czas wolny, to nie czują prawdziwej radości.

 

Nie są to warsztaty dla Ciebie, jeśli wierzysz w siebie, działasz w zgodzie ze sobą, a Twój biznes rozwija się jak pęczki magnolii na wiosnę.

Cześć, jestem Ola!

 

Jako Business Mindset Coach pomagam zabieganym, zmęczonym przedsiębiorczyniom wprowadzać zmiany, by wyrwały się z kołowrotka codzienności, z bycia tylko mamą lub tylko partnerką i zaczęły prowadzić dochodowy biznes w zgodzie ze swoimi wartościami. 

Jestem przekonana, że przed ruszeniem dalej, przed zmianami w życiu prywatnym i zawodowym nie powstrzymuje Cię to, kim jesteś. Tylko to, jak myślisz o sobie.

Poznaj opinie moich Klientek

Do Oli na sesję coachingową trafiłam z ciekawości. Nigdy wcześniej nie korzystałam z takich spotkań i byłam bardzo ciekawa, co przyniosą. Na pierwsze spotkanie umówiłam się w celu omówienia jednego z tematów, który od jakiegoś czasu mnie nurtował. Sesja przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Ola zagwarantowała mi intymność i dochowanie tajemnicy.  Czułam się bezpiecznie i bardzo komfortowo. 

Idąc na sesję coachingową, wiedziałam, że rolą coacha nie jest dawanie gotowych rad, ale zadawanie odpowiednich pytań w taki sposób, aby uczestnik sesji  sam znalazł odpowiedzi na swoje pytania, czy problemy. Jest to bardzo odkrywcze i uwalniające, ponieważ nikt nie wkłada nam do głowy gotowych rozwiązań, które mogą kłócić się z naszymi przekonaniami, ale sami wyznaczamy sobie krok po kroku plan działania.

Z Olą odbyłyśmy 3 sesje, każda na inny temat i za każdym razem po spotkaniu wychodziłam bardzo zadowolona, spełniona w danym temacie i uspokojona. Znałam odpowiedź na swoje zapytania, w głowie pojawiały się nowe pomysły jak rozwiązać kolejne sprawy.

Myślę, że sesje coachingowe są świetnym rozwiązaniem w przypadku pytań, czy spraw, o których nie chcemy lub nie możemy powiedzieć osobom z naszej rodziny czy przyjaciołom. Warto wybrać się na sesję w przypadku szukania dla siebie nowej drogi czy to zawodowej, czy życiowej.

Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Olą i śmiało mogę polecić spotkania coachingowe z nią.

Monika L. , mama dwójki, właścicielka manufaktury kosmetyków

Skorzystałam ze współpracy z Olą, aby skonsultować moje wyzwania zawodowe i poznać Olę trochę lepiej.

Te spotkania dodały mi motywacji do działania. Podjęłam kroki, by stworzyć własna stronę www i udzielać się na forach językowych.

W spotkaniach z Olą podobały mi się stawiane przez nią pytania i podsumowanie wysyłane po spotkaniu. Z chęcią skorzystam w przyszłości z takich spotkań. Uważam, że rozmowa z innym człowiekiem, ekspertem, poszerza horyzonty, pozwala spojrzeć na swoją sprawę z innej perspektywy.

Agata Gałązka, mama, przedsiębiorczyni

Bardzo się cieszę, że mogłam pracować z Olą nad swoim celem.

Dzięki jej wskazówkom zobaczyłam, że mój cel to tylko część tego, co chciałabym zmienić w swoim życiu w najbliższym czasie. Zadawane pytania i zadania do zrobienia uświadomiły mi, ile mam jeszcze do przepracowania z przekonaniami, samooceną i motywacją do działania.

Czułam się ważna, wysłuchana. Ola nie traktowała moich problemów jako błahostka. Polecam każdemu, kto zastanawia się, w którym kierunku iść, jakie podjąć decyzje, by spełnić się w życiu, czy to zawodowym, czy rodzinnym.

 

Emila Małysiak, mama trójki chłopców

Zdecydowałam się na coaching z Olą, ponieważ czułam, że chcę coś zmienić w moim życiu zawodowym. Tak by to nie życie wybierało samo, ale jednak ja.

Ola pomogła mi określić, jakie mam priorytety, pokazać, od czego zacząć, zachęcić do małych kroków. Rozmowy z nią dały mi poczucie, że warto. W ciągu dwóch miesięcy udało mi się odświeżyć stronę internetową, social media, kontakty z klientami.

Ola była dla mnie świetnym motywatorem i wiem, że gdyby nie spotkania z nią, wiele pomysłów, które mam w głowie utknęłoby na etapie "mogłabym..." Głośne nazwanie moich problemów, czy lęków sprawia, że oswajam się z nimi. Ciągle są, ale coraz mniej straszne.

Ola jest osobą sympatyczną, spokojną, potrafiącą słuchać. Wzbudziła moje zaufanie i podczas każdej rozmowy czułam się komfortowo.

Plusem było również to, że zdecydowałam się na język niemiecki. Polecam!

Marta Szagżdowicz, mama czwórki, przewodnik miejski

Odkryj myśli, które Cię ograniczają w życiu i biznesie

 • Dwugodzinne warsztaty online, w których przejdziesz ze mną przez praktyczne ćwiczenia, by odkryć, jak czerpać więcej satysfakcji ze swojego życia.
 • karty pracy, by uporządkować myśli i zebrać je w jednym miejscu.
 • dostęp do nagrania przez rok, byś mogła do nich w każdej chwili wrócić.

Warsztat tylko teraz dostępny dla Ciebie za jedyne 47 zł zamiast 147 zł.

Oferta ważna przez: