BEZPŁATNE 3-DNIOWE WYZWANIE DLA KOBIET W BIZNESIE ONLINE

Czy Ty też uważasz, że już czas, aby Twój biznes zaczął się rozwijać i przyciągać więcej płacących klientów?

„PRZYGOTUJ SWÓJ BIZNES NA ROZKWIT”

Jeśli marzysz o tym, aby w pełni rozkręcić swój biznes, aby zwiększyć dochody bez zaniedbywania siebie i rodziny i aby zyskać więcej spokoju, elastyczności, dołącz do wyzwania!

📅 KIEDY: 9, 10, 11 kwietnia 2024 o godzinie 10:00

Czy kiedykolwiek leżałaś nocą w łóżku i na myśl o kolejnym dniu pracy pytałaś samą siebie: 

Miałam mieć więcej wolności i elastyczności. Miałam kończyć pracę wcześniej, odebrać dziecko z przedszkola i iść na długi spacer. Miałam dostosować godziny pracy do moich potrzeb i w ciągu dnia znaleźć czas na aktywność fizyczną. Ten biznes miał mi dać więcej radości. Czemu więc czuję się tak sfrustrowana i przemęczona?!

Biegasz z nadzieją od jednego eksperta do drugiego, by w końcu prowadzić biznes, o jakim marzyłaś.
Pod okiem jednego z nich tworzysz nowe oferty, by zaskakiwać klientów coraz nowszymi rozwiązaniami. Z innym ekspertem pracujesz nad rozbujaniem Instagrama, by dotrzeć do jak największej liczby osób. Na kursie u jeszcze innego uczysz się pisania sprzedażowych maili.

I widzisz jakieś rezultaty, jasne. Ale nie są one takie, jakich byś oczekiwała. Pracujesz coraz więcej, dużo więcej niż byś chciała.

Jesteś już ZMĘCZONA inwestowaniem w kolejne kursy, kolejne programy, kolejne szkolenia, w których znajdziesz „TĄ WŁAŚCIWĄ RZECZ”, którą trzeba zrobić, by rozwinąć biznes.

Czujesz jednak, że dochodowy biznes może być prosty. W głębi duszy wiesz, że może przynosić radość i może rozkwitać. Wierzysz, że można zapanować nad natłokiem myśli i zadań. Można pracować mniej i mieć w więcej czasu dla rodziny, przyjaciół czy na hobby, bez utraty klientów, zarobków.

I dlatego w dniach 09.04-11.04 zapraszam Cię na bezpłatne wyzwaniePrzygotuj swój biznes na rozkwit”!

Jak wygląda harmonogram wyzwania?

Dzień 1 Czas i energia 09.04. g. 10:00

Zrobisz mini audyt czasu i energii, aby sprawdzić, które obszary potrzebują zaopiekowania. Dowiesz się, co oznacza Mindset Zarobionej (Matki) Polki i zweryfikujesz, czy dotyczy również Ciebie.

Dzień 2 Czy pamiętasz komu i co sprzedajesz? 10.04. g. 10:00

Sprawdzisz, kim jest Twój idealny klient i jakich Twoich ofert najbardziej potrzebuje.

Dzień 3 Zadbaj o siebie i swój biznes 11.04. g. 10:00

Przyjrzysz się swoim emocjom i relacjom, aby zrozumieć, jaki wpływ mają na rozwój Twojego biznesu. Dowiesz się, jak radzić sobie z frustracją, stresem, poczuciem winy.

To wyzwanie przygotowałam specjalnie dla Ciebie, jeśli:

Prowadzisz biznes online oparty na usługach (np. wirtualna asysta, copywriting, tworzenie stron www, nauczanie, prowadzenie social mediów, marketing)

Marzysz o tym, by Twój biznes w końcu zaczął rozkwitać, ale nie wiesz, co nie działa i od czego zacząć.

Czujesz się przytłoczona ilością wskazówek w Internecie, kupujesz kolejne kursy, ale nie widzisz realnych efektów.

Pragniesz rozwijać swój biznes z lekkością oraz bez poczucia winy, że musisz więcej, szybciej.

Szukasz sposobu na równowagę między pracą a życiem prywatnym, by nie wyrzucać ciągle sobie, że za mało czasu poświęcasz dzieciom czy partnerowi.

To mówicie o moich szkoleniach

Jestem w momencie życia, w którym zarówno pomoc biznesowa jak i zrozumienie tego co w głowie oraz łączenie macierzyństwa z pracą jest mi potrzebne. Co dała mi masterclass Oli ? Dodała mi pozytywnej energii. Czuję cudowna energię i motywację do działania. Warsztat poprowadzony w sposób bardzo jasny i praktyczny. Nie ma tu miejsca na gadanie w kółko o tym samym, jest naprawdę ścisła wiedza, którą łatwo przełożyć w życie. Dlaczego przyszłam na współpracę z Olą ? Bo też jest mama. Wie jak różne sytuacje mogą wyniknąć prowadząc dom i biznes dlatego tak ważne jest współpracować z kimś, kto ma świadomość tego i nadrzędzie jak czas organizować.
Poza tym piękny uśmiech i lekkość przez całe spotkanie to coś z czym czuję się komfortowo.

Angelika Skweres

Jestem świeżo po wysłuchaniu masterclassa. Mega mnie zaskoczyłaś niektórymi historiami. Bardzo podobały mi się metody, które przytoczyłaś. Fajne też było to, co powiedziałaś o Matkach Polkach w kontekście biznesowym, że słabo w siebie wierzymy i same siebie podkopujemy. To były bardzo mądre rzeczy. Fajnie, że nie boisz się przyznawać do rzeczy, które Ci nie wyszły i że pokazujesz, jakie wnioski z tego możemy wyciągnąć dla siebie.

Małgorzata Cieślak

Biorąc aktywny udział w wyzwaniu:

Odzyskasz czas i energię, które możesz poświęcić na rozwój swojego biznesu i życie prywatne.

Zrobisz szybki test, ile masz w sobie Zarobionej (Matki) Polki.

Poznasz jeszcze lepiej swojego idealnego klienta i nauczysz się skutecznie do niego docierać, aby pozyskać więcej płacących klientów.

Stworzysz strategię i oferty, które będą odpowiadać na potrzeby Twoich klientów i przyniosą Ci realne zyski.

Zrozumiesz, jaki wpływ na Twój biznes mają Twoje emocje oraz relacje z innymi.

Stworzysz własny plan rozwoju biznesu.

W ramach bezpłatnego wyzwania „Przygotuj swój biznes na rozkwit”:

Codzienny LIVE o 10:00 z praktycznymi wskazówkami

Każdego dnia poprowadzę dla Ciebie live na żywo, w którym podzielę się swoją wiedzą, wskazówkami i dam Ci zadanie do wykonania.

Karty pracy

Każdego dnia na swoją skrzynkę mailową otrzymasz dodatkowe karty pracy, abyś lepiej wdrożyła i zintegrowała wiedzę z wyzwania.

Wsparcie na grupie

Podczas wyzwania będę wspierała Cię w zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie pojawią się dodatkowe posty, zadania i możliwość poznania innych wspaniałych kobiet (kto wie? Może Twoich przyszłych klientek?)

Jeśli nie widzisz powyżej formularza zapisu, kliknij TUTAJ.

Poznajmy się

Ola Jakubowska business mindset coach - zdjęcie: Justyna Kocur-Czarny

Jestem Ola Jakubowska 🌸

Przedsiębiorczyni z 10-letnim doświadczeniem, business mindset coach, właścicielka marki edukacyjnej.

Wspieram przedsiębiorcze kobiety w uproszczeniu i uporządkowaniu procesów biznesowych. Pomagam analizować i łączyć kropki, by ich biznes rozkwitł i przyciągał więcej klientów.

Od wczesnych lat dziecięcych obserwowałam w moim najbliższym otoczeniu ciągłe gonienie i brak odpoczynku. Te wzorce przejęłam w dorosłe życie, stając się zarobioną kobietą, łączącą studia, pracę na etacie i rozwijanie własnego biznesu. Rzucenie etatu i skupienie się tylko na firmie niestety nie pomogło tak, jak tego chciałam. Wszystko się zmieniło, gdy na świecie pojawiła się moja córka. Wtedy zrozumiałam, że czas z nią jest najważniejszy. Pragnęłam obserwować jej pierwsze kroki, uśmiechy i słowa, ale zabiegany tryb życia nie pozwalał mi na to. 

Powiedziałam sobie: STOP. Krok po kroku zmieniłam swoje życie, by zyskać więcej czasu dla siebie i bliskich. Teraz pomagam innym kobietom zrobić to samo.

Moją misją jest pokazanie kobietom, że mogą wyrwać się z tego kołowrotka, mogą przestać być Zarobionymi Matkami Polkami oraz pracować mniej, żyjąc więcej i zarabiając więcej.

Moją wizją jest świat, w którym kobiety znajdują czas dla siebie, na odpoczynek, na swoje pasje, na to, co DLA NICH ważne, bez martwienia się o finanse.

Professional_Coach_Logo
Life_Purpose_Coach_Logo
CoachWise Essentials Aleksandra Jakubowska

Moje klientki mówią o mnie:

Zdecydowałam się na coaching z Olą, ponieważ czułam, że chcę coś zmienić w moim życiu zawodowym. Tak by to nie życie wybierało samo, ale jednak ja. Ola pomogła mi określić, jakie mam priorytety, pokazać, od czego zacząć, zachęcić do małych kroków. Rozmowy z nią dały mi poczucie, że warto. W ciągu dwóch miesięcy udało mi się odświeżyć stronę internetową, social media, kontakty z klientami. Ola była dla mnie świetnym motywatorem i wiem, że gdyby nie spotkania z nią, wiele pomysłów, które mam w głowie utknęłoby na etapie “mogłabym…” Głośne nazwanie moich problemów, czy lęków sprawia, że oswajam się z nimi. Ciągle są, ale coraz mniej straszne. Ola jest osobą sympatyczną, spokojną, potrafiącą słuchać. Wzbudziła moje zaufanie i podczas każdej rozmowy czułam się komfortowo. Plusem było również to, że zdecydowałam się na język niemiecki. Polecam!

Marta Szagżdowicz

Skorzystałam ze współpracy z Olą, aby skonsultować moje wyzwania zawodowe i poznać Olę trochę lepiej. Te spotkania dodały mi motywacji do działania. Podjęłam kroki, by stworzyć własna stronę www i udzielać się na forach językowych. W spotkaniach z Olą podobały mi się stawiane przez nią pytania i podsumowanie wysyłane po spotkaniu. Z chęcią skorzystam w przyszłości z takich spotkań. Uważam, że rozmowa z innym człowiekiem, ekspertem, poszerza horyzonty, pozwala spojrzeć na swoją sprawę z innej perspektywy.

Agata Gałązka

Jestem sobie ogromnie wdzięczna, że posłuchałam swojej intuicji, by zainwestować i odważyć się na coaching u Oli Jakubowskiej. Jeśli Ty zastanawiasz się nad tym, by jej zaufać, uważaj, bo to może mieć naprawdę transformacyjne konsekwencje. Umówiłam się na trzy sesję i wsparcie na Voxerze. Po pierwszej zmieniła się moja perspektywa i odczułam większa sprawczość, dzięki której zwiększyłam sprzedaż. Na drugiej coś pękło, popłynęły łzy, z pomocą Oli odkrywałam i odkrywałam swoje niewspierające przekonania, które potem zmieniałam tak, by mi służyły, a nie mnie ograniczały. Po trzeciej zaczęłam z nadzieją planować przyszłość swojego biznesu. Pomiędzy sesjami dostawałam zadania i wskazówki, na Voxerze, które delikatnie popychały mnie do przodu. To było kilka tygodni małych i większych zmian z jakby osobistym opiekunem. Momentami było trudno jednak warto. Dzięki Ola.

Barbara Garczyńska

Skorzystałam z jednorazowej sesji z Olą i przyznaję, że byłam zaskoczona, że już jedno spotkanie dało mi tyle korzyści i motywacji. Ola przeprowadziła sesję w taki sposób, że sama doszłam do wniosków i odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie o moją przyszłość zawodową. Po sesji miałam gotowy plan na to, co dalej i jakie kroki mam podjąć, żeby zrealizować mój plan. Polecam sesje z Olą wszystkim przedsiębiorczym kobietom, które chcą popracować nad mindsetem, odnaleźć to, co mają głęboko ukryte w sobie i zaplanować konkretne kroki do realizacji planów biznesowych.

Agata Szymańska

Mam jeszcze kilka pytań

Nie jestem pewna, czy będę mogła być na żywo. Czy będą nagrania?

Oczywiście! Przez pewien czas będzie można obejrzeć bezpłatnie powtórkę live’ów. Będą one dostępne na grupie na Facebooku. Zachęcam jednak do uczestniczenia na żywo, ponieważ będziesz miała możliwość zadać mi pytanie i od razu otrzymać odpowiedź. Dla osób aktywnych i tych uczestniczących na żywo przewidziałam bonusy 😉

Dopiero myślę o założeniu biznesu. Czy to wyzwanie będzie dla mnie?

Jeśli dopiero zaczynasz, to tym bardziej przyjdź! Zbudujesz solidne fundamenty pod swój biznes i będziesz mogła zderzyć swoje pomysły z innymi przyjaźnie nastawionymi kobietami.

Jeśli nie widzisz powyżej formularza zapisu, kliknij TUTAJ.

® Ola Jakubowska 2024

Zdjęcia:  Justyna Kocur-Czarny i archiwum prywatne

POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN NEWSLETTERA | POLITYKA OPINII