Regulamin opinii

1. Regulamin dotyczy opinii na temat działalności i produktów oraz usług Aleksandry Jakubowskiej, prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą Aleksandra Jakubowska Niemiecka Sofa, ul. Schuberta 48b/1, 52-129 Wrocław, NIP 577-19-44-061, REGON 365215605.

2. Regulamin dotyczy opinii publikowanych na stronie www.olajakubowska.pl

3. Wszystkie publikowane na wyżej wymienionych stronach opinie pochodzą wyłącznie od klientów, którzy korzystali z produktów i usług Aleksandry Jakubowskiej.

4. Na stronie nie istnieje system automatycznego publikowania opinii. Prośba o wystawienie opinii jest wysyłana indywidualnie do każdego klienta po zakończeniu współpracy, na adres e-mail podany przy zawieraniu umowy. Za zgodą klienta opinie publikowane są na stronach samodzielnie przez Aleksandrę Jakubowską, która decyduje, czy daną opinię opublikuje.

5. Klienci nie otrzymują za wystawienie jakichkolwiek gratyfikacji, opinie nie są opłacane.

6. W razie podejrzenia, że któraś z opinii zamieszczonych na stronie nie pochodzi od prawdziwego klienta, została pozyskana nieuczciwie lub w przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących opinii na stronie można skontaktować się z Aleksandrą Jakubowską na adres e-mail kontakt@olajakubowska.pl. Zgłoszenie zostanie rozpatrzone niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni.

Regulamin obowiązuje od dnia 1 marca 2023 roku.